„Poezijos pavasarėlis 2022“ Maironio literatūrinio muziejaus kiemelyje

Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazijos mokiniai, vadovaujami lituanistų Jordano Šaškausko, Dalės Adamonienės ir anglų kalbos mokytojos Aurikos Sirvidienės, mokslo metus užbaigė „Poezijos pavasarėlio“ švente Maironio literatūrinio muziejaus kiemelyje, ten, kur kiekvieną pavasarį vyksta Poezijos pavasariai ir kur susirenka žymiausi poetai.

Pirmiausia Viktoro Kuprevičiaus progimnazijos direktorė S. Alijošienė visiems dalyvavusiems mokiniams įteikė šių metų mokinių kūrybos antologiją (direktorė rūpinosi knygelės leidyba). Su knygelėmis rankose vieni skaitė savo eilėraščius, kiti klausėsi. Renginį vedė aštuntokai Meda Ribakova ir Kristupas Jančiauskas. Saulės nušviestas žydintis Maironio namų kiemelis ir vaikų šypsenos, 8a klasės mokinės Medos Šidlauskaitės fleita atliekami kūriniai ir skaitomi eilėraščiai – tikra kūrybos šventė.

Džiugu, kad šventėje dalyvavo ir žodį tarė buvusi mokyklos direktorė I. Švėgždienė.

Po renginio direktorė visus pakvietė į edukacinę pamoką Maironio kambariuose.

Lietuvių kalbos mokytoja D. Adamonienė

Daugiau nuotraukų