Projektas „Nupiešiu Lietuvą“

Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazijos 1b, 2c, 3b ir 4b klasių mokiniai ir mokytojos Aurelija Lapinskienė, Jolita Petraitytė, Janina Intienė ir Aurelija Mickienė vasario – kovo mėnesiais vykdė projektą „Nupiešiu Lietuvą“, skirtą Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios valstybinėms šventėms paminėti.

Projekto tikslas – puoselėti tautiškumo, pilietiškumo ir patriotizmo jausmą, skatinti domėjimąsi Lietuvos istorija; ugdyti pagarbą lietuvių kalbai ir tradicijoms, vaikų kūrybiškumą, išradingumą, meninius gebėjimus, tobulinti bendravimo bei bendradarbiavimo įgūdžius.

Projekto metu mokiniai susipažino su lietuvių tautos tradicijomis, prisiminė Lietuvos valstybines šventes ir simbolius, deklamavo eilėraščius apie Lietuvą, dainavo lietuvių liaudies dainas, piešė piešinius. Savo gražiais darbais puošė mokyklos erdves.

Projektą užbaigėme dalyvaudami Kauno miesto organizuojamoje akcijoje „Pasveikinimas Kaunui – „Tautiška giesmė“ nuo miesto kalvų“. Mokyklos kieme žaidėme liaudies žaidimus, kalvelę papuošėme tautiškomis vėliavėlėmis.

Tikimės, kad mažoje mokinio širdelėje įžiebėme tautiškumo, pilietiškumo, patriotizmo ugnelę.