Projektas „Sąmoningumo mėnuo be patyčių 2021“

Atsižvelgiant į kampanijos BE PATYČIŲ iniciatorės „Vaikų linijos“ kvietimą dalyvauti iniciatyvoje „Sąmoningumo didinimo mėnuo be patyčių“ 2021 m. kovo mėnesį mokykloje buvo vykdomas projektas „Sąmoningumo mėnuo be patyčių 2021“ 1 – 8 klasių mokiniams.

Buvo pravestos klasės valandėlės patyčių prevencijos temomis, 5 – 8 klasių mokiniai dalyvavo nuotraukų konkurse „Draugystė ir jos ženklai mano aplinkoje“, o 1 – 4 klasių mokiniai piešė piešinius apie savo geriausius draugus, draugystę, draugiškumą, kūrė „Draugystės knygą“. Kiekviena klasė kartu aptarė, kaip jie išaugo ir pasikeitė, kaip išmoko vertinti draugą ir draugystę, kaip išmoko padėti greta esančiam draugui, kaip keitėsi vaikų klasės santykiai.