Protų mūšis – viktorina „LDK kovos ir diplomatija XIII – XV a.“ Juozo Urbšio katalikiškoje pagrindinėje mokykloje

2018 m. vasario 6 dieną jungtinė aštuntokų komanda atstovavo mūsų mokyklą Juozo Urbšio katalikiškoje pagrindinėje mokykloje. Ją sudarė: Gediminas Butkus, Rugilė Karalevičiūtė, Vestina Kolaitytė, Justina Mekionytė, Evelina Salelionytė. Mokinius konsultavo istorijos mokytojos Lina Baliukevičienė ir Regina Talalienė.

Viktorina buvo skirta Valstybės šimtmečiui ir politikui Juozui Urbšiui atminti. Juozas Urbšys buvo tas žmogus, kuris tarsi jungė 1918 ir 1990 metų Lietuvą. Dalyvaudami šiame renginyje pagerbėme ir valstybę, ir nusipelniusius žmones, kovojusius dėl Lietuvos Laisvės įvairiais istoriniais laikotarpiais. Viktorinoje dalyvavo 19 Kauno miesto mokyklų komandų, kurios atliko įvairias teorines ir praktines užduotis. Mūsų mokyklos mokiniai buvo šešti, surinkę 38 taškus. Nuo prizininkų skyrė tik keli taškai. Džiaugiamės mūsų mokinių pasirodymu, linkime sėkmės toliau gilinant žinias, plečiant savo akiratį.

Dalyvių vardu istorijos mokytoja Regina Talalienė