Respublikinis 1 – 4 klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas „ŽYDINTIS MEDIS“

2021 m. kovo 1 – balandžio 4 d. vyko respublikinis 1 – 4 klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas „ŽYDINTIS MEDIS“, kurį organizavo Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija. Konkursas sulaukė didelio susidomėjimo, buvo atsiųsti net 1507 darbai. Darbus pateikė mokiniai iš visos Lietuvos: 10 apskričių, 52 savivaldybių, 209 bendrojo ugdymo mokyklų. Tarp jų ir Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazijos 2b klasės mokinių R. Bušujevos, M. Kibeikytės, R. Bungardaitės, K. Liepinaitytės, D. Ročio, R. Liogio darbai (mokytoja Janina Intienė) ir 4a klasės – Giedrės Radzevičiūtės, Guostės Radzevičiūtės, P. Vaitaitytės, U. Žeimytės darbai (mokytoja Aldona Krikštanavičienė). Džiaugiamės šių mokinių kūrybiškais darbais. Už dalyvavimą respublikiniame pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkurse „ŽYDINTIS MEDIS“ mokiniai apdovanoti padėkos raštais, o 4a klasės mokinei Giedrei Radzevičiūtei skirta padėka už menines idėjas ir kūrybiškai atskleistą grožį (4-ų klasių mokinių amžiaus grupėje).

J. Intienė, A. Krikštanavičienė