Respublikinis švietimo įstaigų 1 – 2 klasių mokinių renginys – popietė „Mes – maži piemenukai“

Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazijos 1b ir 2b klasių mokiniai Patricija Sliežauskaitė, Diana Gustė Zagreckaitė, Danielius Sirvidas ir Rokas Tuskevičius (mokytojos Janina Intienė ir Aurelija Mickienė) lapkričio 14 dieną dalyvavo Respublikiniame švietimo įstaigų 1 – 2 klasių mokinių renginyje – popietėje „Mes – maži piemenukai“. Renginyje dalyvavo 10 komandų. Kiekvienos komandos mokiniai – piemenukai pristatė trumpą programėlę bei pateikė atsivežtą patiekalą. Piemenukai visiems susirinkusiems parodė, ką seniau ganydami bandą veikdavo vaikai. Mokiniai dainavo piemenėlių daineles, grojo dūdelėmis, minė mįsles, žaidė žaidimus… Vėliau visi dainavo bendrą dainą, žaidė liaudies šokius – žaidimus, atliko kūrybinę užduotėlę – margino avelės kailinėlius pipetėmis.

Šventės pabaigoje – apdovanojimai ir vaišės. Ant stalo buvo sudėti visų komandų įvairūs valgiai: sūris, lašiniai su agurkais ir svogūnais, kiaušinienė, dzūkiški švilpikai, duona su sėklomis ir medumi, riestainiai, meduoliai…

Tik vakare grįžome namo!