Cookies (slapukai) naudojami statistikos tikslais, vertinant svetainės lankomumą bei atskirų produktų ar puslapių populiarumą, o taip pat atliekant statistinius tyrimus. Cookies (slapukai) Jums palengvina naudojimąsi mūsų svetaine ir leidžia pateikti Jums konkretesnę bei tinkamesnę informaciją. Toks duomenų tvarkymas neleidžia tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyti Jūsų tapatybės. Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija pasilieka teisę anonimišką statistinę informaciją perduoti trečiosioms šalims. Jūs galite ištrinti slapukus iš savo kompiuterio ar juos užblokuoti, pasinaudodami savo kompiuteryje esančia interneto naršykle. Užblokavus slapukus, dėl techninių priežasčių kai kurios mūsų paslaugos Jums gali neveikti.