Tarptautinė tolerancijos diena 2018

Šiandien Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija šauniai paminėjo Tarptautinę tolerancijos dieną. Mokykloje vyko akcija „Tolerancijos raktų juosta“. Kiekvienos klasės mokiniai iš raktų rišo juostą, o visos juostos buvo sujungtos į bendrą „Tolerancijos raktų juostą“. Šios iniciatyvos idėja RAKTAS – puikiai atrakinti žmonių mintims, širdžiai, jausmams ir įsileisti į savo minčių ir širdies labirintą šalia esantį kitokį žmogų ne tik savo išvaizda, bet ir kitokių pažiūrų, išpažįstantį kitą religiją. Svarbiausia, kad raktas būtų prasmingai naudojamas ir pasiektų tikslą – IŠ ŠIRDIES Į ŠIRDĮ.

Dėkojame akcijos dalyviams – mokiniams ir jų auklėtojams, akcijos organizatoriams – meno vadovei Giedrei Kurienei, socialinei pedagogei Eugenijai Pocienei.