Trečių klasių mokinių edukacinė ekspedicija „Sveikas, saugus, sumanus vaikas – sėkmės tiltas į ateitį“

Kovo 21 dieną 3b klasės mokinių komanda Regvita Butkutė, Jokūbas Dimša, Kotryna Karaliūtė, Arūnas Liubinas ir Adrija Mažintaitė ir mokytoja Janina Intienė šv. Kazimiero progimnazijoje dalyvavo trečių klasių mokinių edukacinėje ekspedicijoje „Sveikas, saugus, sumanus vaikas – sėkmės tiltas į ateitį“.

Mokiniai burtų tvarka buvo paskirstyti į 5 komandas (po 1 iš kiekvienos dalyvaujančios mokyklos). Komandos nariai, vadovaudamiesi nuorodomis ir bendradarbiaudami, atliko komandos formavimo, robotikos, eksperimentų, interaktyvios viktorinos bei žaidybinės anglų kalbos užduotis. Užduotys buvo orientuotos į patirtinį mokymąsi, mokymąsi tyrinėjant, eksperimentuojant, atrandant ir išrandant, kuriant ir bendraujant.

Mokytojams buvo pristatytas Kauno šv. Kazimiero progimnazijos mokinių asmeninės ūgties projektas „Aš augu“. Mokyklų komandos buvo apdovanotos atminimo dovanėle – nuotrauka. Visi edukacinės ekspedicijos dalyviai vaišinosi dideliu tortu!