Gabių mokinių programos užsiėmimai smalsiems pradinukams

Smalsūs, žingeidūs, kūrybingi pradinukai, trečiokai ir ketvirtokai, šiais metais taip pat renkasi į savo užsiėmimus. Su jais bendraus, visokias lietuvių praeities, kalbos ir istorijos paslaptis padės išnarplioti mokytojos Dalė Adamonienė ir Regina Talalienė. Svarbus buvo netikėtas pirmasis prisistatymas, kai mokinukai turėjo apie save papasakoti. Mokiniams buvo duota iš kamuolio atsikirpti siūlo tiek, kiek nori. Vieni atsikirpo ilgesnį, kiti trumpesnį siūlą. Tada kiekvienas, vyniodamas siūlą ant piršto, kol bus visas suvyniotas, turėjo apie save papasakoti – koks jo vardas, pomėgiai, laisvalaikis, augintinis, šeimos tradicijos ir t.t. Po prisistatymo kalbėjome apie lūkesčius užsiėmimuose, jie įvairūs – žaidimai, varžytuvės, praeities įvykiai, konstravimas, net pamatėme mergaičių išmoktą šokį. Mokiniai iš tiesų kūrybingi, puikiai atliko užduotį, kai reikėjo iš 30 apvalių apskritimų sugalvoti realų daiktą – saulė, arbūzas, žmogaus veidas… ir t.t. 30 apskritimų net buvo per mažai mokiniams šiai užduočiai atlikti…

Kalbėjomės mes visi, bet ar žinome, kaip kalbasi, ką sako paukščiai? Mokiniai žinojo, net pademonstravo, ką sako gegutė, varna, balandis, pelėda, gandras ir kt.

Kviečiame ir daugiau susidomėjusių trečiokų ir ketvirtokų į smalsiųjų užsiėmimus, kurie vyks kiekvieną antradienį po 6 pamokų, laukiame.

Mokytojos Dalė Adamonienė ir Regina Talalienė