V. Kuprevičiaus progimnazijos 6 – 8 klasių moksleiviai dalyvavo konkurse „Veik aktyviai“

kauno.diena.lt nuotrauka

Viktoro Kuprevičiaus progimnazijos 6 – 8 klasių moksleiviai, vadovaujami dailės vyr. mokytojos Editos Šiurkienės, dalyvavo konkurse „Veik aktyviai“

Konkursas – paroda „Veik aktyviai“, inicijuotas Aplinkos ministerijos ir finansuojamas ES lėšomis, jį organizavo dienraštis „Kauno diena“, o konkurso partneriai – Kauno miesto savivaldybės administracija ir Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla. Moksleiviai atliko darbus, kuriuose turėjo būti pavaizduota, kaip mokiniai skatina tausų vartojimą mažinant aplinkos taršą.

Komisijos sprendimu, geriausiu konkurso darbu pripažintas Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazijos 7b klasės moksleivės Upės Banevičiūtės darbas „Nauja karta – nauja pradžia“.

Vertinimo komisija taip pat labai gerai įvertino darbus, kurių autoriai yra šie mūsų moksleiviai:

• Erikas Grikšas,
  • Agnė Česaitė,
  • Karolis Kurmelis,
  • Vaida Kisieliūtė,
  • Gabija Klimaitė,
  • Nedas Kelmelis,
  • Evita Totulytė,
  • Marija Čiulčinskaitė,
  • Meda Gaiva Eimutytė,
  • Ieva Butkutė,
  • Erikas Stankevičius,
  • Auksė Jablonskaitė,
  • Vytenis Valiukonis,
  • Regvita Butkutė,
  • Majus Gilius.

Jiems visiems skirti pizai – gamtos kalendoriai „Didieji girių paukščiai“.

Labai džiugu, kad vaikai tokiomis nelengvomis sąlygomis, dėl karantino mokydamiesi namuose, kūrė šiuos darbus, o konsultuotis su savo mokytojais galėjo tik nuotoliniu būdu, todėl jų kūrybiškumu itin džiaugiamės.

Mokinių darbai: