Socialinių įgūdžių ugdymo projektas „Trikojė bendravimo įgūdžių kėdė“

Prasideda priešmokyklinio ugdymo grupės ir 1-8 klasių mokinių Socialinių įgūdžių ugdymo projektas „Trikojė bendravimo įgūdžių kėdė“ !!!

Balandžio 22 d. mokiniai kūrė :

Gėles, ant jų užrašė atsiprašymo žodžius.
Prašydami atleidimo iš įskaudinto žmogaus, jūs prašote labai daug : paminti teisingumo troškimą, nuslopinti savo nuoskaudą, susidoroti su pykčiu, gėda ar pažeminimu. Jūs prašote ne smulkmenos. Todėl labai svarbu mokėti deramai atsiprašyti !
Paukščius, ant jų užrašė žodžius, „ką sakyti tiems, kuriuos mylime“.
Tai žodžiai, kuriuos nori išgirsti visi. Tai meilės, rūpesčio, pagarbos žodžiai žmogui.
Namus, ant jų užrašė palaikymo, padrąsinimo žodžius.
Žmogus, žinantis, kad turi palaikymą, jaučiasi mylimas, laimingesnis, saugesnis, mažiau vienišas. Drąsindami ir palaikydami vieni kitus mes tampame savarankiškesni, įgauname pasitikėjimo savimi, tobulėjame.

Nuostabūs mokinių darbeliai puošia mokyklos langus. Pasidžiaukime jais.

Balandžio 23 d. „ Pasisveikinkime”

Prieš pamokas susirinkę savanoriai mokiniai sveikinosi („davė penkis“ ar paspaudė ranką) su kiekvienu į mokyklą atvykusiu žmogumi – su visais mokiniais, jų tėvais, mokytojais, visais mokyklos darbuotojais. Šiuo pavyzdžiu savanoriai siekė paskatinti visus mokyklos bendruomenės narius būti mandagius, draugiškus ir nepamiršti pasisveikinti vieni su kitais.

Pasisveikinimo akimirkos