Informacija bendruomenei

Informacija apie mokyklos sporto aikštyną

Kauno miesto savivaldybės iniciatyva 2017 metų trečią ketvirtį numatyta pradėti Kauno Viktoro Kuprevičiaus pagrindinės mokyklos sporto aikštyno atnaujinimo darbus.

Kauno Viktoro Kuprevičiaus pagrindinės mokyklos sporto aikštynas įrengtas kartu su mokyklos pastatu – 1972 metais. Nuo to laiko į sporto aikštyną nebuvo investuojama, ir šiuo metu aikštynas nebeatitinka šiuolaikinių reikalavimų ir bendruomenės poreikių.

Kauno Viktoro Kuprevičiaus pagrindinė mokykla 2017 metų antrą ketvirtį organizavo mokyklos sporto aikštyno renovacijos techninio projekto parengimą. Projektas pateiktas miesto savivaldybei. Kauno miesto savivaldybė organizuoja sporto aikštyno renovacijos rangos darbų viešuosius pirkimus. Rangos darbų sutarties pasirašymas ir patys darbai numatomi pradėti 2017 m. rugpjūčio – rugsėjo mėnesiais.

Aikštyno renovacijos techniniame projekte numatyta:

1. atnaujinti stadiono dangą ir įrengti naujus futbolo vartus,
  2. atnaujinti bėgimo taką su įsibėgėjimo zona,
  3. atnaujinti šuolių į tolį sektorių,
  4. atnaujinti krepšinio aikštelę su dirbtine danga ir naujais krepšinio stovais,
  5. įrengti universalią aptvertą dirbtinės dangos žaidimų aikštelę,
  6. įrengti lauko treniruoklių aikštelę su lauko treniruokliais,
  7. išplėsti automobilių stovėjimo aikštelę,
  8. atnaujinti sporto aikšteles jungiančių šaligatvių dangą.

Atnaujintu mokyklos sporto aikštynu naudosis mokyklos ir Dainavos mikrorajono bendruomenės. Užbaigus rekonstrukciją, aikštyno naudojimosi tvarka bus patvirtinta mokyklos taryboje ir pateikta bendruomenės žiniai.