Pradinis ugdymas

Būsimos pirmokų mokytojos

Žibutė Buinevičienė

Išsilavinimas

1984 – 1989 m. LTSR Tautų draugystės ordino valstybinė konservatorija. Muzikos mokytojo – choro dirigento kvalifikacija.

1995 – 1998 m. Klaipėdos universiteto pradinio ugdymo fakultetas. Pradinio mokymo pedagogika ir metodika. Pradinių klasių mokytojo kvalifikacija.

Darbo patirtis

1984 – 1986 m. Klaipėdos m. II-oji muzikos mokykla.

1987 – 1995 m. Jonavos raj. Kulvos pagrindinė mokykla, kultūros namai, lopšelis – darželis.

2008 – 2017 m. Kauno raj. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija.

1995 – 2008 m., 2017 – 2020 m. Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija.

Kvalifikacinė kategorija

1995 m. – muzikos vyresniojo mokytojo kvalifikacinė kategorija.

2000 m. – pradinių klasių vyresniojo mokytojo kvalifikacinė kategorija.

2003 m. – muzikos mokytojo metodininko kvalifikacinė kategorija.

2004 m. – pradinių klasių mokytojo metodininko kvalifikacinė kategorija.

Jolita Petraitytė

1994 m. baigiau Šiaulių pedagoginį institutą. Pradinio ugdymo pedagogikos studijas. Įgijau pradinių klasių mokytojos kvalifikaciją.

1998 m. įgijau pradinių klasių vyresniosios mokytojos kvalifikacinę kategoriją.

2019 m. baigiau emocinių ir elgesio problemų prevencijos programą. Suteikta teisė įgyvendinti programą „Įveikiame kartu“ ugdymo įstaigose.

2020 m. baigiau OLWEUS patyčių prevencijos programą.

Mokykloje dirbu nuo 1991 m.

Šiuolaikinė pamoka, šiuolaikinis gyvenimo tempas verčia judėti vis pirmyn. Kiekviena diena atneša naujų potyrių, džiaugsmų ir rūpesčių. Kad visiems būtų gera mokytis ir dirbti, mokau vaikus tolerancijos, bendradarbiavimo, dėmesingumo vienas kitam. Siekiu, kad ugdymas būtų įvairiapusis, skatinantis nuosekliai mąstyti, artimiau ir geriau pažinti bei suvokti pasaulį. Taigi dirbdama su vaikais stengiuosi, kad mokykloje jie jaustųsi saugūs, pasitikintys savimi, būtų savarankiški, linksmi ir laimingi.

Aušra Jančauskaitė