Pradinis ugdymas

Vaikų pasirengimas mokyklai

Būsimos pirmokų mokytojos

Žibutė Mickutė

Pedagoginį darbą pradėjau dirbti  nuo 1984 metų, būdama studentė. 1984 – 1989 m. LTSR Tautų draugystės ordino valstybinė konservatorijoje įgijau muzikos mokytojo – choro dirigento kvalifikacijas.

1995 – 1998 m. Klaipėdos universiteto pradinio ugdymo fakultete studijavau pradinio mokymo pedagogiką ir metodiką, įgijau pradinių klasių mokytojo kvalifikaciją.

1995 metais pradėjau dirbti Viktoro Kuprevičiaus progimnazijoje. 2003 m. įgijau muzikos mokytojo metodininko ir 2006 m. pradinių klasių mokytojo metodininko kvalifikacines kategorijas.

Manau, kad mokytojo darbas – tai iššūkis  nuolat tobulėti, mokytis pačiai ir  mokyti kitus. Esu žingeidi, stengiuosi   padėti ir vaikams siekti kuo didesnių tikslų, geresnių rezultatų. Skatinu dalyvauti kuo įvairesnėse veiklose, būreliuose, padėti atsiskleisti kiekvieno mokinio individualiems gebėjimams moksle, gabumams muzikoje, šokyje, sporte.

Kartu su mokiniais  sėkmingai dalyvaujame įvairiuose mokyklos, miesto, tarptautiniuose projektuose, konkursuose, olimpiadose, įvairiose edukacinėse programose, akcijose, sporto šventėse. Su mokiniais organizuojame įvairius renginius, Talentų šou, viktorinas, keliones po Lietuvą.  Skatinu mokinių kūrybingumą, darbštumą. Vertinu nuoširdų bendradarbiavimą  su iniciatyviais, aktyviais tėveliais. Tik kartu pasieksime geriausių rezultatų.

Išauklėti kultūringą žmogų padeda dvi jėgos: menas ir mokslas.  Kviečiu prisijungti prie mūsų mokyklos bendruomenės. Iki malonaus susitikimo pirmoje klasėje.

Jolita Petraitytė

1994m. baigiau Šiaulių pedagoginį institutą. Pradinio ugdymo pedagogikos studijas. Įgijau pradinių klasių mokytojos kvalifikaciją .

1998 m. įgijau pradinių klasių vyresniosios mokytojos kvalifikacinę kategoriją.

Šiuolaikinė pamoka, šiuolaikinis gyvenimo tempas verčia judėti vis pirmyn. Kiekviena diena atneša naujų potyrių, džiaugsmų ir rūpesčių. Kad visiems būtų gera mokytis ir dirbti, mokau vaikus tolerancijos, bendradarbiavimo, dėmesingumo vienas kitam. Siekiu, kad ugdymas būtų įvairiapusis, skatinantis nuosekliai mąstyti, artimiau ir geriau  pažinti bei suvokti pasaulį. Pamokose taikau  įvairius mokymosi metodus, naudoju inovatyvias priemones, vedu pamokas netradicinėse aplinkose. Vykstame į išvykas, organizuojame įvairius klasės renginius. Skatinu mokinius dalyvauti akcijose, konkursuose bei olimpiadose.

Dirbdama su vaikais stengiuosi, kad mokykloje jie jaustųsi saugūs, pasitikintys savimi, būtų savarankiški, linksmi ir laimingi.

Iki susitikimo pirmoje klasėje!

Aušra Jančauskaitė

Esu Aušra Jančauskaitė – pradinių klasių vyresnioji mokytoja. 1985 metais VVU įgijau filologės, rusų kalbos ir literatūros mokytojos specialybę, 1993 metais ŠPI – pradinių klasių mokytojos specialybę, 2004 metais VPU – etnokultūros mokytojos specialybę. Dabar savo kompetencijas tobulinu įvairiose paskaitose, seminaruose, mokymuose.

Pamokos – pagrindinė mokinių veikla mokykloje. Kad ji būtų ne tik naudinga, bet ir įdomi, taikau įvairius metodus, remiuosi mūsų senolių etnokultūriniu palikimu, naudoju informacines komunikacines technologijas, skatinu mokinius bendradarbiauti.

Ugdymas vyksta ne tik mokyklos klasėse, bet ir muziejuose, teatruose, parkuose ir kitose aplinkose. Kartu su mokiniais dalyvaujame įvairiose edukacijose, projektuose, keliaujame. Siekiu, kad mokiniai dalyvautų olimpiadose, konkursuose, kad kiekvienas iš jų rastų sau įdomią ir naudingą popamokinę veiklą.

Neįsivaizduoju sėkmingo ugdymo be tėvelių paramos. Jie laukiami mūsų svečiai, išmintingi patarėjai, šaunūs žiūrovai, linksmi dalyviai. Bendromis jėgomis mes įveikiame sunkumus, surandame optimaliausius problemų sprendimus, kad mokiniams mokykloje būtų gera ir saugu, kad jie sėkmingai keliautų pažinimo keliu.