Pasiekimai

Sausio 10-osios popietę Kauno miesto savivaldybės Didžiojoje salėje vyko Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų aplinkos puošimo ir kalėdinių kompozicijų konkurso „Sveika gyva, Kalėdų viešnia! 2017“ laureatų apdovanojimo šventė. Kauno miesto savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjas Virginijus Mažeika įteikė padėkos diplomus Viktoro Kuprevičiaus progimnazijos aplinkos puošimo grupei už originalius interjero akcentus, 1b klasės mokiniui Matui Juškai už kompoziciją „Laukimas“ ir mokinių tarybai už kompoziciją „Pūkas“.

Ačiū mokiniams, technologijų mokytojoms Editai Šiurkienei ir Genovaitei Gelažienei.

Meno vadovė Giedrė Kurienė

Sveikiname Viktoro Kuprevičiaus progimnazijos 8a klasės mokinę Lukreciją Šileikytę, Kauno mieste laimėjusią I vietą skrajučių konkurse „Mano dora nekorumpuota Lietuva“, skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo 100–mečiui. Gruodžio 11 dieną jai įteikta Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo padėka.

Lapkričio 30 dieną Klaipėdoje vyko aerobinės gimnastikos varžybos „Klaipėda 2017“. Viktoro Kuprevičiaus progimnazijos 1 – 5 klasių sportininkės net trijose rungtyse tapo nugalėtojomis.

Iki 8 m. trejeto rungtyje pirmąją vietą laimėjo Martyna Šyvokaitė, Viltė Žiūraitė, Auksė Norkevičiūtė. 9 – 11 m. amžiaus grupėje trejeto rungtyje nugalėtojomis tapo Justė Nosenko, Kamilė Rotovaitė ir Eitvydė Grigonytė. Iki 8 m. penketo pirmos vietos medaliais pasipuošė Vytautė Byvainytė, Emilija Žiupkaitė, Vakarė Kabakaitė, Smiltė Maziliauskaitė, Ermina Petraitytė. Mergaičių vieneto rungtyje trečiąją vieta laimėjo Emilija Žiupkaitė.

Dėkojame 5a klasės mokinei Elenai Malaškevičiūtei, kuri tapo laureate Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinių poezijos skaitovų konkurse anglų kalba „Vaikystės prisiminimai“. Mokinė pateko tarp šešių geriausių skaitovų savo amžiaus grupėje (iš viso dalyvavo 28 mokiniai iš 5 – 6 klasių). Konkursas vyko 2017 metų lapkričio 16 dieną Kauno Jėzuitų gimnazijoje. Elena pasižymėjo puikia tartimi, intonacija, laikysena, palaikė akių kontaktą su publika. Mokinę konkursui paruošė anglų k. vyresnioji mokytoja Vaida Juknienė.

Mūsų progimnazijos šeštų klasių šokių grupė „Riešutėlis“ III Respublikiniame šiuolaikinio šokio festivalyje konkurse „Idėjų sąskrydis 2017“, vykusiame VDU lapkričio 18 dieną, laimėjo ANTRĄJĄ vietą. Sveikiname ir didžiuojamės mūsų šeštokais ir jų vadove mokytoja Vilija Šilkūniene.

Sveikiname V. Kuprevičiaus progimnazijos moksleivių aplinkotyros centro Jaunųjų ekologų būrelio mokinius ir vadovę S. Girdauskienę Lietuvos zoologijos sodo organizuotoje akcijoje „Gilė“ jau trečius metus iš eilės užėmusius pirmąją vietą tarp visų Respublikos mokymo įstaigų. Mokiniai pririnko 884 kg ąžuolo gilių zoologijos sodo gyvūnams.

Šiais mokslo metais progimnazijos Mokinių tarybos pirmininke išrinkta 8a klasės mokinė Rugilė Karalevičiūtė. Mokinių savivaldos interesus atstovaus 17 narių iš 5 – 7 klasių. Rugilė Karalevičiūtė jau aktyviai dalyvauja Kauno miesto „Delegatų klubo“ organizuojamuose susirinkimuose. Sveikiname ir dėkojame už mokyklai įteiktą padėką.

Mokinių savivaldos koordinatorė
Direktorės pavaduotoja ugdymui
Sonata Alijošienė

Sveikiname Viktoro Kuprevičiaus progimnazijos komandą, Kauno miesto lengvosios atletikos rudens kroso pirmenybėse iškovojusią 2-ąją vietą.