Uniformos

Apie mokyklinę uniformą

Mokykloje įvesta mokyklinė uniforma, kurią sudaro:

Pradinių klasių mokiniams

Mergaitėms:

• Švarkas: languotas audinys “Žvirblis” (pusvilnė), kaina 46 Eur.
  • Sarafanas: tamsiai mėlynas audinys “Urvelis” (pusvilnė, spalvos kodas – 91), kaina 31 Eur.
  • Marškiniai: balti (laisvai pasirenkami).
  • Kaklaskarė: kaina 5 Eur.

Berniukams:

• Švarkas: languotas audinys “Žvirblis” (pusvilnė), kaina 46 Eur.
  • Kelnės: tamsiai mėlynas audinys “Urvelis” (pusvilnė, spalvos kodas – 91), kaina 28 Eur.
  • Marškiniai: balti (laisvai pasirenkami).
  • Kaklaskarė: kaina 5 Eur.

Mokyklinės uniformos gaminius galima įsigyti:

1. Siuvykloje – parduotuvėje „Tometa“ galima nusipirkti pasiūtus gaminius (švarką, sarafaną, kelnes) arba siūtis pagal individualų užsakymą.
  2. Adresas: Technikos g. 18S.

Tel. (8 – 37) 455185.

Darbo laikas: I – V 8:00 – 17:00.

Jeigu pageidausite siūtis individualiai, patariame nedelsti. Uniformą turėsite rugsėjo 1 d., jeigu kreipsitės iki liepos 1 d.

31 Eur. 28 Eur.

5 – 8 klasių uniforma

Rekomenduojame vilkėti mūsų progimnazijos švarką tamsiai mėlynos spalvos (audinys “Urvelis” (pusvilnė)) ir mergaitėms languotas sijonas (audinys “Žvirblis”), berniukams tamsiai mėlynos kelnės (audinys “Urvelis” (pusvilnė)).

Pastaba: Dėvėtus švarkelius už simbolinį mokestį galima parduoti arba nusipirkti mokyklos raštinėje. Dėl išsamesnės informacijos, kreiptis tel. 860338658.

Kauno V. Kuprevičiaus progimnazijos mokinių uniformos dėvėjimo tvarkos aprašas