Informacija dėl ugdymo proceso ir darbo organizavimo asmenims, kurie lankėsi Kinijoje ir Šiaurės Italijoje

Gerbiami tėveliai,

Vadovaujantis LR švietimo, mokslo ir sporto ministerijos 2020 m. vasario 25 d. išplatintu raštu (pridedamas susipažinimui) kreipiamės į Jus informuodami, kad jeigu nesenai grįžote iš Kinijos ar Šiaurės Italijos (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionų) šalių, prašome būti labai atsakingais, stebėti savo ir vaikų sveikatą ir neleisti savo vaikų į mokyklą 14 dienų nuo grįžimo (iš minėtų šalių) dienos. Mokiniams progimnazija sudarys sąlygas mokytis nuotoliniu būdu. Jūs, tėveliai, turite teisę kreiptis dėl nedarbingumo.

Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazijos administracija

LR švietimo, mokslo ir sporto ministerijos informacija dėl ugdymo proceso ir darbo organizavimo asmenims, kurie lankėsi Kinijoje ir Šiaurės Italijoje