Mokyklos bendruomenės dėmesiui,

LR Vyriausybės 2020-12-07 d. sprendimu, dėl prastėjančios epidemiologinės situacijos, griežtinamos karantino sąlygos keičiant ir ugdymo organizavimo tvarką.

Vadovaujantis priimtu LR Vyriausybės sprendimu, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazijoje ugdymas vyks tokia tvarka:

• Pradinis ugdymas vyks mokykloje kontaktiniu būdu iki 2020 m. gruodžio 11 d. Nuo 2020 m. gruodžio 14 d. iki 2021 m. sausio 3 d. skelbiamos mokinių žiemos atostogos;
  • Pagrindinis ugdymas 5 – 8 klasių mokiniams nuo 2020 m. gruodžio 9 d. iki žiemos atostogų vyks nuotoliniu būdu pagal turimą sinchroninių ir asinchroninių pamokų tvarkaraštį;
  • Priešmokyklinis ugdymas iki 2020 m. gruodžio 22 d. vyks kontaktiniu būdu mokykloje tiems mokiniams, kurių tėvai neturi galimybės dirbti namuose nuotoliniu būdu kartu jungiant į sinchronines pamokas ir kitus mokinius, kurie mokysis namuose nuotoliniu būdu.

Mokyklos administracija

Vyriausybės nutarimas