6b klasės edukacinė išvyka į Vilnių

Spalio 29 dieną 6b klasės mokiniai su klasės auklėtoja A. Čiūtiene lankėsi edukacinėje ekskursijoje Vilniuje ir patyrė begalę smagių akimirkų. Klasė aplankė TV bokštą ir grožėjosi Vilniaus panorama 165 metrų aukštyje esančiame „Paukščių take“.

Klasė aplankė Trijų kryžių kalną ir sužinojo, kad ankstyvuosiuose šaltiniuose šis kalnas buvo vadinamas Kreivuoju arba Plikuoju. Atsivėrė nuostabus Vilniaus vaizdas nuo kalno, vaikai mėgavosi ir daug fotografavo.

Po šio kalno vaikai pirmą kartą kėlėsi keltuvu į Gedimino bokštą, kur vaizdas už vaizdą buvo vis gražesni ir gražesni.

Klasė lankėsi edukacinėje programoje „Simbolių paslaptys ir galia“ Vilniaus katedros lobyne, įsikūrusiame Bažnytinio paveldo muziejuje. Tai įspūdingas muziejus, kurį verta pamatyti tiek mažam, tiek dideliam. Mokiniai turėjo galimybę patys susikurti savo papuošalą „shrink plastic“ technika.

Ekskursiją klasė baigė Pinigų muziejuje, kuriame mokiniai klausėsi ne tik įdomių istorijų apie pinigus, bet ir patys galėjo nusikalti savo pinigėlį, pasisverti ir sužinoti, kiek jie būtų verti, jei būtų pagaminti iš aukso.

NUOSTABI KELIONĖ SU VISU GLĖBIU NEPAKARTOJAMŲ ĮSPŪDŽIŲ!