Intelektinis žaidimas – viktorina „TAIP ir NE“

Balandžio 12 dieną mokyklos renginių salėje vyko intelektinis žaidimas – viktorina „TAIP ir NE“, kuriame dalyvavo 2a, 2b, 2c klasių mokiniai ir mokytojos. Mokinai sudarė savo klasės komandą iš 5 narių, sugalvojo pavadinimą. Čia pasireiškė mokinių kūrybiškumas: „Super klasė“, „Protingieji“, „Super B“. Žaidime mokiniai laikėsi nustatytų taisyklių, išbandė savo asmenines bei mokyklines žinias, stengėsi teisingai pateikti klausimus ir atsakymus, mokėjo dirbti komandoje. Žaidimo pabaigoje visų klasių mokiniai buvo apdovanoti padėkos raštais ir saldžiaisiais prizais. Žiūrovai bei sirgaliai galėjo sudalyvauti momentiniame žaidime. Visi labai norėjo laimėti saldžiuosius prizus, bet galveles reikėjo pasukti. Vaikams labai patiko žaidimas. Pasibaigus laikui niekas nenorėjo skirstytis. Žaidėme tol, kol baigėsi saldieji prizai. Šaunumėlis!

Intelektinį žaidimą – viktoriną „TAIP ir NE“ vedė mokytojos metodininkės Janina Intienė ir Loreta Akūnienė.