Konkursas „Apginkime ir saugokime vaikus“

Lapkričio mėnesį šeši mūsų mokyklos mokiniai: Saulė, Eva, Haroldas, Aurimas, Smiltė ir Simona dalyvavo 7 – 8 klasių mokiniams skirtame konkurse „Apginkime ir saugokime vaikus“, kurio tikslas – supažindinti bendrojo ugdymo mokyklų bendruomenes su prekybos žmonėmis problema. Konkursą organizavo Kauno pedagogų kvalifikacijos centras, Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla, Kauno Šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčios Kapelionato kapelionas kun. Tomas Karklys. Mokinių kūrybinė komanda paruošė vaizdo filmą apie tai, kaip atpažinti grėsmes, apsaugoti save ir bendraamžius. Konkurso finale buvo įteiktos organizatorių padėkos mokiniams ir juos paruošusiems mokytojams, apdovanoti dalyvavusieji finale.

Mokytojai Algirdas Juzvikas, Regina Talalienė, Eugenija Pocienė