Literatūrinė popietė „Svečiuose pas meškiuką Rudnosiuką“ Kauno V. Kudirkos Viešosios bibliotekos „Berželio“ filiale

Šių metų vasario 27 dieną Kauno V. Kuprevičiaus progimnazijos priešmokyklinukai (mokytoja R. Papovienė), 1b (mokytoja A. Lapinskienė) ir 2c (mokytoja J. Petraitytė) mokiniai dalyvavo literatūrinėje popietėje „Svečiuose pas meškiuką Rudnosiuką“ Kauno V. Kudirkos Viešosios bibliotekos „Berželio“ filiale.

Renginys iš tiesų buvo labai įdomus. Susipažinome su poeto Bernardo Brazdžionio biografija, išgirdome apie jo vaikystę, pomėgius, susipažinome su jo kūryba. O kiek džiaugsmo buvo vaikams, kai juos aplankė Meškiukas Rudnosiukas… Mokiniai galėjo skaityti ir vaidinti „Meškiuko Rudnosiuko“ veikėjus. Popietę vedė Vaikų literatūros muziejaus skyriaus vedėja Daiva Šarkanauskaitė.

R. Papovienė