Mažasis poezijos pavasarėlis

Gegužės 10 dieną Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos „Berželio“ padalinyje vyko „Mažasis poezijos pavasarėlis“, kuriame dalyvavo V. Kuprevičiaus progimnazijos pradinių klasių mokiniai.

Tai bendras projektas. Renginį vedė mokyklos bibliotekos vedėja Ramunė Papovienė. Pirmojoje dalyje mokiniai deklamavo mėgstamų poetų V. Nemunėlio, J. Degutytės, A. Matučio, R. Skučaitės, J. Marcinkevičiaus eiles. Dauguma jų apie Lietuvą, Tėvynę, gimtinę. Poeziją skaitė priešmokyklinukai (mokytoja R. Papovienė, 1c (mokytoja V. Katinauskienė), 2a (mokytoja Ž. Buinevičienė) klasių mokiniai.

Antrojoje „Mažojo pavasarėlio“ dalyje 4a (mokytoja D. Gilienė), 4b (mokytoja A. Mickienė), 4c (mokytoja L. Dzimidavičienė) mokiniai skaitė savos kūrybos eiles.

Poezija neatsiejama nuo muzikos, ja džiugino 4c klasės mokiniai: Meda Šidlauskaitė (fleita) ir Regimantas Senkus (akordeonas).

Šventės pabaigoje visus dalyvius padėkomis ir atminimo dovanėlėmis apdovanojo „Berželio bibliotekos vedėja Daiva Stankevičienė.

Šiuolaikiniame pasaulyje eilėraštis – tai pauzė, galimybė nors trumpam susimąstyti ir pasigrožėti…

R. Papovienė