Naujos galimybės mokiniams – platesnis požiūris į mokslą ir socialines ekonomines problemas

Kauno V. Kuprevičiaus progimnazija nuo 2020 metų atnaujinusi bendradarbiavimo sutartį su tarptautine AIESEC organizacija, jau sausio 27 d. priėmė pirmąsias studentes savanores Joyce iš Kinijos ir Vitaliya iš Ukrainos diskutuoti su mokyklos mokiniais apie pasaulines socialines ir ekonomines problemas, kaip galime prisidėti jas sprendžiant.

Tarptautinis bendradarbiavimas mokykloje nėra nauja praktika. Tris savaites mokiniai betarpiškai bendraudami su skirtingų kultūrų ir kalbų aukštųjų mokyklų studentėmis gilina anglų kalbos įgūdžius, susipažįsta su kultūriniais skirtumais ir diskutuoja aktualiomis pasaulyje gamtos apsaugos, skurdo mažinimo temomis. Integruotos dalykinės ir anglų kalbos pamokos dalyvaujant Kinijos ir Ukrainos studentėms motyvuoja mokinius domėtis kitų šalių kultūra, tradicijomis, plėsti akiratį ir pasitikrinti kalbinius įgūdžius.

Sausio 27-oji – pirmoji diena, kuri skirta 7 – 8 klasių mokinių ir praktikančių susipažinimui bei prisistatymui, supažindinant su savo šalių kultūra, geografine ir politine struktūra, tradicijomis, nacionaliniais patiekalais, šokiais, dainomis ir savitumais.

Dėkojame logopedei Aldonai Rupainienei ir anglų kalbos mokytojoms už svetingą praktikančių priėmimą ir bendradarbiavimą praktikančių viešėjimo mokykloje laikotarpiu.

AIESEC projekto akimirkos.