Netradicinė atvira anglų kalbos pamoka „Famous Lithuanians“

2018 metų kovo 12 dieną per 6 – 7 pamokas Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos „Berželio“ padalinyje 8a klasės mokiniams vyko netradicinė atvira anglų kalbos pamoka „Famous Lithuanians“ apie lietuvių klasikę poetę S. Nėrį ir jos kūrybą, romantizmo epochos dalininką ir kompozitorių M. K. Čiurlionį, rašytoją V. Krėvę.

Anglų kalbos mokytojos A. Sirvidienės paruošti 8a mokiniai angliškai pristatė savo projektus apie įžymius Lietuvos žmones, grupėse diskutavo apie pasižymėjusių Lietuvai asmenybių kūrybą, biografijų ypatumus bei šeimos ir mokslo įtaką jų darbams. Buvo įdomu pažiūrėti dokumentinius filmus apie minėtų kūrėjų memorialinius muziejus, įkurtus jų gimtuose tėvų namuose. Vestina Kolaitytė ir Kamilė Jurkaitė padeklamavo savarankiškai į anglų kalbą išverstą S. Nėries eilėraštį „Grįšiu“. Vėliau, Matui Mockui skambinant gitara, mokiniai atliko S. Nėries dainą „Grįšiu“.

Pamoka buvo skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 100-mečiui pažymėti.

Biblioteka sukūrė jaukią atmosferą, tad darbas vyko sklandžiai ir linksmai.

8a klasės mokinė Rugilė Karalevičiūtė