Penktokai dalyvavo edukacinėje programoje „Kaip senovėje kariauta“

„Kaip senovėje kariauta“ – taip vadinosi edukacinė programa, kurioje Projektų dieną mokykloje, 2018 metų vasario 2 d., dalyvavo penktokai. Mokiniams įdomu buvo pamatyti ietis, kardus, patrankas, arbaletus, kalavijus, šarvus, šalmus, išgirsti viduramžių riterio paslaptingą pasakojimą… Kiek daug reikėjo mokėti viduramžių kariams, kad apginti Tėvynę nuo kryžiuočių. Ir jėgų daug reikėjo – vien šarvai svėrė apie 30 – 50 kg, o kur dar ginklai, o kur dar kautynėse per dieną ar kelias dienas iš eilės mosuoti kalaviju… Penktokai išbandė grandininių marškinių, kalavijo, šalmo svorį, pabandė žaisti edukacinius žaidimus – aprengti karį, surinkti mūšio lauko dėlionę, parašyti užšifruotą laišką… Po edukacinės programos dar laukia užduotys namie, kad susidarytume tikrą vaizdą ir apie viduramžių kovas, ir apie unikalų Karo istorijos muziejų Kaune.

Dalyvių vardu istorijos mokytoja R. Talalienė