Poezijos popietė, skirta vaikų poetės dramaturgės Violetos Palčinskaitės 75 metų jubiliejui paminėti

Gruodžio 13 dieną mokyklos skaitykloje vyko poezijos popietė, skirta vaikų poetės dramaturgės Violetos Palčinskaitės 75 metų jubiliejui paminėti. Popietėje dalyvavo progimnazijos priešmokyklinukai ir pradinių klasių mokiniai, kurie deklamavo pasirinktus eilėraštukus. Renginį vedusi bibliotekos vedėja Ramunė Papovienė supažindino su poetės kūryba, jos gyvenimu, pristatė kiekvieną deklamuojantį popietės dalyvį. Mus džiugino penktokės Medos Šidlauskaitės fleita atliekami kūriniai.

Savo eilėraščiais V. Palčinskaitė kuria šviesų pasaulį, kupiną pasakų, paprastų kasdienybės stebuklų, tikėjimo grožiu ir gerumu, augina vaikų širdyse tauriausius jausmus ir perteikia jiems amžinąsias vertybes…

R. Papovienė