Poezijos popietė „Žadiname pavasarį“

Balandžio 11 dieną progimnazijos skaitykloje vyko poezijos popietė „Žadiname pavasarį“, kurioje dalyvavo priešmokyklinukai ir visos dienos mokyklos mokiniai. Popietės dalyvius pasveikino pavaduotoja ugdymui Sonata Alijošienė. Popietėje skambėjo lietuvių poetų R. Skučaitės, V. Palčinskaitės, Z. Gaižauskaitės, L. Gutausko, M. Marcinkevičiaus ir kt. eilės apie pavasarį, fleita grojo penktokė Meda Šidlauskaitė, išgirdome pavasarį sugrįžtančių paukščių garsų pamėgdžiojimus, su kuriais supažindino priešmokyklinukai. Gražiausiu pavasariniu eilėraščiu išrinktas priešmokyklinukų Gabijos Petravičiūtės ir Igno Vainikevičiaus deklamuotas eilėraštis „Pavasariniai žaidimai“ (R. Skučaitė). Popietės pabaigoje visi dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais. Popietę vedė bibliotekos vedėja Ramunė Papovienė.