Respublikinė tikybos ketvirtų klasių viktorina „TikĖjimas“

2024 m. kovo 5 dieną Jonavos Panerio pradinėje mokykloje vyko respublikinė tikybos ketvirtų klasių viktorina „TikĖjimas“. Tai buvo finalinis etapas, į kurį pateko pirmajame etape geriausiai sudalyvavę ketvirtų klasių mokiniai. Į mokyklą sugužėjo net aštuonios komandos. Tai Kauno Šv. Kazimiero progimnazijos komanda su mokytoja Kristina Ališauskiene,
Kauno V. Kuprevičiaus progimnazijos mokinukai su mokytoja Sidonija Jusiene, Žeimių mokyklos- daugiafunkcio centro ketvirtokai su mokytoja Dalia Vitkauskiene, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla su mokytoju Kęstučiu Lapiniausku, Raimundo Samulevičiaus progimnazijos ketvirtokų komanda su mokytoja Asta Eimutiene, „Neries“ pagrindinės mokyklos komanda su mokytoja Vaida Tameliene; Panerio pradinės ir Jonavos pradinės mokyklų mokinukai su mokytoja Jūrate Bagdonavičiene. Viktorinoje dalyvavo ir Jonavos Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčios dekanas kunigas Virginijus Birjotas. Viktorinos dalyvius pasveikino mokyklos direktorė Irma Karnusevičienė. Ketvirtokai atlikinėjo įvairias užduotis, vaidino, kūrė reklamą “ Kodėl į bažnyčią? “, žaidė įvairius žaidimus. Visi iškovojo nominacijas. Pirmąją vietą užėmė Raimundo Samulevičiaus progimnazijos komanda. Antrą vietą iškovojo Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos komanda. Trečią vietą laimėjo Panerio pradinės mokyklos ketvirtokais. Džiaugiamės visų pasiekimais ir laukiame kitais metais .

Nuoširdžiai dėkojame tikybos mokytojai metodininkei Jūratei Bagdonavičienei už informaciją ir nuotraukas.