Tarpdalykinė viktorina „Integruotoji matematika“

Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija ir Kauno pedagogų kvalifikacijos centras 2019 m. lapkričio 14 d. organizavo tarpdalykinę viktoriną „Integruotoji matematika“ Kauno miesto besimokančių mokyklų tinklo (BMT) mokyklų 7-ųjų klasių mokinių komandoms. Viktorinoje dalyvavo 30 septintų klasių mokinių, atstovaujančių šias mokyklas: Kauno Jono ir Petro Vileišių mokyklą, Kauno Kazio Griniaus progimnaziją, Kauno Simono Daukanto progimnaziją, Kauno Milikonių progimnaziją, Kauno Šančių mokyklą-daugiafunkcį centrą ir Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnaziją.

Mokiniai rengė pranešimus ir atliko praktines užduotis, nagrinėdami matematikos ryšį su lietuvių kalba, anglų kalba, biologija, fizika, istorija, geografija. Geriausiai pasirodė ir daugiausiai taškų surinko Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazijos 7-ųjų klasių mokinių komanda, ji apdovanota 1-osios vietos nugalėtojų diplomu. 2-ąją vietą užėmė Jono ir Petro Vileišių mokykla, 3-iąją – Kauno Kazio Griniaus progimnazija.