Tarptautinės mokytojų dienos šventė

Spalio 4 dieną šventėme Mokytojų dieną, tema: „Aukštyn kojom“ pagal D. Biseto pasaką „Aukštyn kojom“. Mokyklos aštuntokai vedė mokytojams pamoką „Varnos Abertinos sapnas“. Per tą pamoką viskas buvo kitaip: mokyklos administracija – mokiniai, užduotys taip pat keistos, pavyzdžiui, „mokiniai“ skaitė tekstą supainiotomis raidėmis, uždavinį sprendė be skaičiuotuvo, per piešimo pamoką piešė ant lėkščių su šakutėmis, o fizinio ugdymo pamokoje atliekant pratimus reikėjo labai susikaupti. Visus linksmino po salę lakstanti varna Albertina. Nors užduotys atrodė juokingos, pamokos uždavinys, atvirkščiai, buvo labai rimtas: sukurti naujus ryšius tarp smegenų pusrutulių, gebėti lengvai sukoncentruoti dėmesį, kai klasė triukšminga, prisiminti viską iki smulkmenų.

Džiaugiamės, kad mokytojams pamoka patiko ir dar kartą sveikiname su Tarptautine mokytojų diena!

Aštuntų klasių auklėtojos Regina Vaitkevičienė, Dalė Adamonienė