Tarptautinio lietuvių kalbos konkurso „Olympis 2023 – Rudens sesija“ ir Tarptautinės lietuvių kalbos olimpiados KINGS nugalėtojai

Sveikinu visus 5–8 klasių Tarptautinio lietuvių kalbos konkurso „Olympis 2023 – Rudens sesija“ ir Tarptautinės lietuvių kalbos olimpiados KINGS nugalėtojus!

5b klasėje Tarptautinio lietuvių kalbos konkurso „Olympis“ nugalėtojų itin daug: I laipsnio diplomą gavo Danielius Ročys, II laipsnio – Aleksandr Baryšnikov, Auksė Ulinauskaitė, Austėja Urbonaitė, Dovydas Janavičius, Evita Borisovaitė, Gedvilė Vizmanaitė, Goda Jacaitė, Karina Liepinaitytė, Lukas Čepukonis, Luknė Alešiūnaitė, Miglė Kibeikytė, Patricija Sliežauskaitė, Rigerdas Liogys, Rugilė Budrytė. III laipsnio diplomą gavo Gabija Petravičiūtė, Matas Cibulskis, Paulius Jurevičius, Rusnė Bušujeva ir Vakaris Čaras.

6a klasėje I laipsnio diplomą gavo Atėnė Gopenaitė, II laipsnio – Gustė Spangelevičiūtė, Miglė Pultarackaitė, Skaistė Tereikytė, III laipsnio – Gabrielė Valiukaitytė, Julius Griškonis, Tėja Stankevičiūtė.

6b klasėje II laipsnio diplomą gavo Evita Varkalytė, III laipsnio – Emilija Valentukonytė, Liepa Prancuitytė, Goda Dronseikaitė, Dovydas Prapuolenis, Emilė Sarokinaitė, Gustė Liubamirskaitė.

7a klasėje II laipsnio diplomą gavo Kamilė Kulbickaitė, Paulius Jurevičius, III laipsnio – Gustė Norkevičiūtė.

8b klasėje I laipsnio diplomą gavo Gabija Tamošiūnaitė.

Tarptautinėje lietuvių kalbos olimpiadoje KINGS antrąjį žinių lygmenį savo amžiaus grupėje pasiekė 5b klasės mokinė Rugilė Budrytė, 6b klasės mokinė Emilė Sarokinaitė ir 8b klasės mokinė Gabija Tamošiūnaitė.

Džiaugiamės, kad mokiniai aktyviai dalyvavo Tarptautiniame lietuvių kalbos konkurse ir olimpiadoje ir pasiekė puikių rezultatų!

Lietuvių kalbos mokytoja Dalė Adamonienė