Tradicinis orientacinis žaidimas „Laisvės keliu“

Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena mūsų progimnazijoje yra minima jau tradiciniu tapusiu orientaciniu žaidimu „Laisvės keliu“. Džiaugiamės, kad į kvietimą dalyvauti žaidime aktyviai atsiliepė 1 – 7 klasių mokinių komandos.

1991 m. sausio 13-ąja Lietuvos patriotai nepabūgo beginkliai stoti prieš sovietų tankus ginti savo Tėvynės ir savo laisvės. Mūsų progimnazijos mokiniai žaidimo forma prisiminė to meto įvykius, taip prisidėdami prie kovų už Lietuvos laisvę atminties išsaugojimo.

Sveikiname visų klasių komandas, kurios dalyvavo žaidime; sveikiname tas komandas, kurios šį kartą buvo greitesnės ir laimėjo prizines vietas.

Tarp 1 – 4 klasių:

• 1 vietos laimėtoja – 2b klasės komanda,
  • 2 vietos laimėtoja – 2a klasės komanda,
  • 3 vietos laimėtoja – 3c klasės komanda.

Tarp 5 – 7 klasių:

• 1 vietos laimėtoja – 6a klasės komanda,
  • 2 vietos laimėtoja – 6b klasės komanda,
  • 3 vietos laimėtoja – 7a klasės komanda.

Norime palinkėti, mūsų progimnazijos direktorės I. Švėgždienės žodžiais, kad „niekada daugiau netektų patirti to meto įvykių“, o mūsų Tėvynė būtų laisva ir klestėtų.

Istorijos mokytoja Lina Baliukevičienė ir 8b klasės mokinių darbo grupė