2c klasės ekskursija į Šeimyniškėlių piliakalnį ir Medžių lajų taką Anykščiuose

2021 m. birželio 15 d. 2c klasės mokiniai su Indre Rauleckiene mokslo metus baigė ekskursija į A. Baranausko ir A. Vienuolio – Žukausko memorialinį muziejų Šeimyniškėlių piliakalnyje ir Medžių lajų taką Anykščiuose.?

Muziejaus medinėje pilyje mokiniai susipažino su 13 a. pilėnų gyvenimo ir karybos būdu, archeologiniais radiniais. Išbandė pačias įvairiausias pramogas: virvės traukimą, kovas su kardais ir skydais, šaudymą lanku, katapultos paleidimą, senovės tramdymo įnagius, matavosi senovės kario aprangą, bandė skeltuvu ir titnagu įskelti kibirkštis! 1,5 valandos prabėgo kaip akimirka, nes buvo neįprastai linksma!???

Po edukacijos antrokai vyko aplankyti Puntuko akmens ir leidosi į žygį Medžių lajų taku. Stebėjo įstabų medžių lajų reginį. Galiausiai visi lipo į apžvalgos bokštą, įveikė tikrą iššūkį ir pasiekė patį viršų!?

Po ekskursijos kulminacijos sekė atokvėpis ir pasilepinimas ledais, šerbeto gėrimu lauko kavinėje.???? Kelionėje 2c klasės mokinius lydėjo šypsena, juokas ir smalsumas, gamta dovanojo puikų orą. Prasmingai buvo pabaigti mokslo metai ir džiugiai pasitiktos vasaros atostogos!