Edukacijos ir išvykos 4a klasėje

4a klasės mokiniai aktyviai ir kūrybingai užbaigė adventinį laikotarpį. Vaikų padaryti Tolerancijos žibintai papuošė Dainavos poliklinikos ir vaikų darželių erdves.  Angelais išpuošėme savo klases, koridorius. Gavome padėką.

Paskutinė Advento savaitė buvo ypatinga. Joje dalyvavo ir tėvai. Pirmadienį Emilės Vyšniauskaitės mama pravedė edukaciją apie atliekų rūšiavimą,  žaidėme žaidimą ,,Ekomonstriukai“.

Antrą dieną klasėje lektoriai iš ,,Šeštojo pojūčio“ vedė edukacinį užsiėmimą ,,Susikurk savo žvakę“. Supažindino su sojų vašku, jo gydomosiomis savybėmis. Pasirinkome savo žvakėms natūralius eterinius aliejus. O apie kvapų aromaterapinį poveikį papasakojo mokytoja Žibutė.

Trečiadienį Ugnės Rakauskaitės mama nuoširdžiai dalijosi patirtimi kaip papuošti meduolius įvairiaspalviais cukraus glajais.

Ketvirtadienį po pamokų vaikai  norėjo atsipalaiduoti ir pažaisti Laipiojimo centre ,,Boulder House“.

Paskutinė diena buvo įspūdingiausia. Pasidžiaugėme naujais laimėjimais KINGS finale: Emilė Vyšniauskaitė – anglų k. aukso medalis, Natas Semionovas – matematikos aukso medalis ir Laureato diplomas Lietuvos muzikos ir meno XXIII Arco festivalyje. O edukaciniame konkurse „Olympis- Rudens sesija“ – net trys medaliai: Aurėja Stanislovaitytė- lietuvių k., : Emilė Vyšniauskaitė –anglų k., Natas Semionovas- matematikos, net keturiolika I laipsnio diplomų… Apdovanojimų dar laukiame.

Vėliau vyko ketvirtokų „Talentų šou“. Natas ir Mantvidas vedė renginį. Klasės scenoje pasirodė gausus talentingų  šokėjų būrys, šaunūs teatro artistai. Solo violončele grojo Natas S., pianinu – Emilė V., dainavo Emilė K. Nedalyvaujančių nebuvo. Po dainos tėveliams įrašo, vaikai pasikeitė dovanomis. Mokytoja buvo labai laiminga, matydama auklėtinių džiaugsmingas, šiltas emocijas. Šias gražias akimirkas įamžino tėveliams.

Po žiemos atostogų 4a klasė džiaugsmingai sutiko naujus metus Europos dailaus čiuožimo čempionato šventiniame atidaryme Žalgirio arenoje. Mums tai ypatinga proga, nes tokio lygio varžybos Lietuvoje surengtos pirmą kartą istorijoje. Jose dalyvavo daugiau nei 160 geriausių Europos šokėjų.