Jaunieji šauliai svečiavosi pas šaulį Joną Arbačiauską

Šiandien, gegužės 12 dienos popietę Viktoro Kuprevičiaus progimnazijos jaunieji šauliai svečiavosi pas šaulį Joną Arbačiauską. Saugiai, ne didesne nei 5 asmenų grupe.

Tai buvo puiki galimybė aplankyti, pabendrauti su garbaus amžiaus šauliu, gyvai išgirsti apie išgyventus įvykius pokario Lietuvoje, paliesti Jono tėčiui skirtą Vyčio kryžiaus ordino Komandoro kryžių, įteiktą jau po mirties. J. Arbačiauskas pasidalino prisiminimais apie partizanų vadą generolą Adolfą Ramanauską – Vanagą (1918 – 1957), kuris pokario metais slėpėsi Arbačiauskų sodyboje. Būdamas garbaus amžiaus, šaulys Jonas stebina gera atmintimi aiškiai ir įtikinamai pasakodamas apie partizanų ir ryšininkų kasdienybę, grėsusius pavojus ir ištikimybę Tėvynei.

V. Kuprevičiaus progimnazijos jaunųjų šaulių būrelio vadovė Rita Kybartienė