8b klasės mokiniai dalyvavo edukacijose „Nerk į teatrą“ ir „Lietuva NATO gretose“

Lapkričio 15 dieną 8b klasės mokiniai įprastas pamokas praskaidrino 2 edukacijomis:

• Nacionaliniame Kauno dramos teatre dalyvavo edukacinėse festivalio dirbtuvėse „Nerk į teatrą“ mokiniai turėjo galimybę pažvelgti į teatrą iš nematomos pusės – užkulisių. Edukacijos metu mokiniai mokėsi atsipalaiduoti ir išlaisvinti savo kūrybines galias. Nuotaikingai paruošė ir suvaidino 4 etiudus!👍🤩😍
  • Vytauto Didžiojo karo muziejaus edukacijoje „Lietuva NATO gretose“ – tai žinių ir gebėjimų viktorina. Mokiniai ne tik sužinojo apie NATO aljansą, Lietuvos kariuomenę, bet ir galėjo panaudoti snaiperinį ginklą, bendrauti neverbaliniu būdu, naudoti fonetinę ir Morzės abėcėlę, surinkti ir išardyti NATO standarto ginklus. Visa tai – Lietuvos karių duona, kurios šiek tiek paragavome ir mes 👌 🇱🇹.

NUOSTABIOS PAMOKOS SU NAUJAIS POTYRIAIS ❤️.

Klasės auklėtoja A. Čiūtienė