Edukacinė programa „Atvažiavo Kalėda“

Gruodžio mėnesį 4b klasės mokiniai, mokytoja ir socialinė pedagogė dalyvavo edukacinėje programoje „Atvažiavo Kalėda“, kuri vyko Lietuvių liaudies buities muziejuje. Visi sužinojome, kaip lietuviai Kalėdas švęsdavo prieš šimtą ar daugiau metų. Buvome pakviesti iš arčiau susipažinti su Kalėdų papročiais! Pasivažinėjome arkliukais, kurie mus atvežė į senovišką gryčią, kur prisiminėme tradicijas, pabūrėme ateitį ir pažaidėme senovinius žaidimus. Vaišinomės tradiciniais kalėdiniais valgiais ir, žinoma, nekantriai laukėme susitikimo su Kalėda. Kalėda buvo labai linksmas ir išradingas. Visi kartu šokome, dainavome ir žaidėme. Susitikimo pabaigoje gavome puikias kalėdines dovanėles. Labai džiaugėmės šia išvyka, nes mus aplankė nepakartojama Kalėdų dvasia.