Eilėraščių popietė Kauno Bernardo Brazdžionio mokykloje

Balandžio 18 dieną 2a klasės mokinė Smiltė Maziliauskaitė (mokytoja Žibutė Buinevičienė) ir 3b klasės mokinė Regvita Butkutė (mokytoja Janina Intienė) dalyvavo Respublikinėje pradinių klasių mokinių eilėraščių popietėje ir kūrybinių darbų parodoje „Šimtą metų aš gyvensiu vaikų širdelėse…“, skirtoje Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti. Renginio tikslas buvo sudaryti galimybę mokiniams atskleisti iniciatyvumo, kūrybiškumo, meninio skaitymo gebėjimus bei kompetencijas, plėsti žinias apie lietuvių poetą Bernardą Brazdžionį (Vytę Nemunėlį) bei jo kūrybą. Mokinės gražiai padeklamavo eilėraščius. Jas pagyrė aktorė Audronė Daugėlaitė. Pertraukos metu mokinės bendravo, vaišinosi saldumynais, mokėsi pinti draugystės apyrankę.