JAUTRI VALANDA

Kompozitorius Giedrius Kuprevičius savo svetainėje Giedrius Kuprevičius – lietuvių kompozitorius ir feisbuko paskyroje pasidalijo mintimis apie Viktoro Kuprevičiaus 122-ųjų gimimo metinių minėjimą mūsų mokykloje.

JAUTRI VALANDA

2023-01-27

Sausio 27 d. Viktoro Kuprevičiaus 122-sioms gimimo metinėms skirtas renginys įvyko kompozitoriaus vardu pavadintoje Kauno progimnazijoje. Renginyje buvo specialiai šiai datai skirtas moksleivių koncertas su rimtu moksliniu pranešimu, istorinio operos „Žiogas ir skruzdė“ pastatymo mokykloje (1998) vaizdo įrašo fragmentu, prisiminimais ir gėlių padėjimu ant Jo kapo. O čia – vaikų choro atliekamos dainos „Ir aš, ir tu” (eilės V. Eidukaičio, 1968) įrašas. Dėkoju visiems, taip jautriai ir sumaniai pažymėjus mano Tėvo gimtadienį. Tikiuosi, tokia kultūros pamoka taps jaunimui dar vienais vartais į mūsų meno istorijos platumas.