Pradinukų edukacinė kelionė

Gegužės 9 dieną 1a ir 2b klasių mokiniai vyko į edukacinę kelionę. Pirmiausia jie aplankė Trakus – senąją Lietuvos sostinę. Mokiniai vaikščiojo po pilį, domėjosi surinktais eksponatais, uždavinėjo įvairius klausimus. Vėliau dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Viduramžių karyba“. Jo metu mokiniai sužinojo, kaip atrodė viduramžių kariai, kuo jie buvo ginkluoti. Kiekvienas užsiėmimo dalyvis galėjo pasimatuoti karžygio šalmą, pirštines, pėdų apsaugas, žiedmarškius bei rankose palaikyti kalaviją, arbaletą, strėles.

Grįždami į Kauną pradinukai apsilankė Lietuvos liaudies buities muziejuje. Šį kartą mokinių dėmesį patraukė Dzūkijos sodybos, nes ten galėjo pamatyti senoviškus žaislus ir jais pažaisti. Vaikai vėžinosi vežimaičiais, vaikščiojo ant kojūkų, šaudė iš lanko į taikinį, pūtė kerdžiaus ragą.

Pavargę, bet linksmi mokiniai grįžo namo. O kur važiuosime kitą kartą?..

Mokytojos A. Jančauskaitė, A. Krikštanavičienė