Progimnazijos jaunučių chorui pavyko sudainuoti japoniškai

Džiaugiamės mūsų choristų pasiekimu!!! Mums PAVYKO sudainuoti JAPONIŠKAI!!!

Čia galite pamatyti ir įvertinti dalyvavusius chorus, tarp kurių ir MES. Mes esame 35 min. 32 s.

Daina „Hana Wa Saku“ yra svarbi kiekvienam japonui, nes simbolizuoja žmonių vienybę ir paramą po patirtų nelaimių 2011 metų kovo 11-osios Didžiojo žemės drebėjimo ir cunamio. Taip pat ši daina simbolizuoja gamtos grožį ir tikėjimą atsigavimu, gamtos prisikėlimu ir žydėjimu. „Hana Wa Saku“ (liet. „Ir gėlės vėl žydės“) pasirinkta ir mūsų Japonijos kultūros festivaliui „WA“ yra prasminga ir jungia dvi tolimas šalis. Balandžio mėnesį „Kaunas – Europos kultūros sostinė“ japoniško festivalio renginių metu grožėsimės Sakurų žiedais, pavasariu ir kartu švęsime gyvenimą.

Projekto organizatoriai: Kauno švietimo inovacijų centras, VŠĮ „Kyumeikan mokykla“, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija, Kauno Suzuki progimnazija, Druskininkų „Atgimimo“ mokykla, Vytauto Didžiojo universiteto Azijos studijų centras.

Projekto tikslas – iš mokyklų atsiųstų įrašų sukurti vaizdinę kūrinio medžiagą ir viešinti ją „Kaunas – Europos kultūros sostinė“ renginių metu socialiniuose tinkluose bei kitose žiniasklaidos priemonėse.

Choro vadovė Berta Kasputytė