Projektas „Atšvaitą segėsi – bėdos neturėsi“

2023 metų spalio 27 – lapkričio 10 dienomis vyko saugaus eismo projektas „Atšvaitą segėsi – bėdos neturėsi“. Projekte dalyvavo būrelio „Augu sveikas ir saugus“ nariai. Buvo sudarytos 1a, 1b, 1c klasių mokinių komandos. Renginio metu mokiniai žiūrėjo Amsio pristatytą filmuką „Lietuvos policija vaikams – Tamsa“, pakartojo kaip žymimos pėsčiųjų perėjos, aiškinosi, ko reikia, kad tamsiu paros metu pėstieji būtų matomi gatvėje ir kelyje, prisiminė, kaip taisyklingai reikia nešioti atšvaitus. Būrelio vadovė, mokytoja metodininkė Janina Intienė ragino mokinius būti drausmingais ir atsargiais.

Dalyviai piešė, spalvino atšvaitus, puošė jais šūkius:

Gatvėj būsi tu saugus, jei nešiosi atšvaitus!

Jeigu atšvaitą turi – visada saugus kely!

Nesvarbu kada ir kur, jis tave lydės visur!

Komandos pristatė atliktą darbą, skandavo išmoktą šūkį.

Projekto pabaigoje – bendras šūkis „Atšvaitą segėsi – bėdos neturėsi“.

Kiekviena komanda savo atliktą darbą – įvairiais atšvaitais puoštą šūkį – parsinešė į klasę ir pristatė kitiems klasės draugams.